چهارشنبه : ۲ خرداد ۱۳۹۷

خانه» آخرین اخبار» اسلاید شو» رفسنجان» گالری» مطالب برگزیده سایت » باز هم شورای اداری رفسنجان بدون خبرنگاران/هیچ کس پاسخگو نیست
کدخبر: 40433 - تاریخ انتشار ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۳

باز هم شورای اداری رفسنجان بدون خبرنگاران/هیچ کس پاسخگو نیست

جلسه شورای اداری رفسنجان باز هم بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.

جلسه شورای اداری رفسنجان باز هم بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.

به گزارش”روراستی” جلسه شورای اداری شهرستان طبق روالی که از زمان اسکندری نسب فرماندار جدید این شهرستان در مراکز بخش ها برگزار می شود امروز در مرکز بخش فردوس برگزار شد.

البته در جلسات قبلی هیچگونه دعوتی از خبرنگاران نشده بود و طی اولین نشست خبری فرماندار که اوایل سال جدید برگزار شد این خواسته که در حقیقت گلایه تمامی خبرنگاران بود مطرح شد و اسکندری نسب بر حضور خبرنگاران در کلیه جلسات تأکید کرد که مهمترین آن همین جلسات شورای اداری است.

پس از قول فرماندار این قول عملی شد و با یک پیامک از خبرنگاران برای شرکت در جلسه شورای اداری در تالار کوثر بخش فردوس دعوت شد اما باز هم مشکل به قوت خود باقیست چرا که وسیله ایاب و ذهاب برای خبرنگاران فراهم نکرده بودند و مسؤول روابط عمومی فرمانداری هم پاسخی نداد و این جلسه هم بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.

با توجه به اینکه محل برگزاری این جلسات کیلومترها با شهر فاصله دارد نادیده گرفتن خبرنگاران منصفانه نیست و اختصاص یک خودرو برای خبرنگاران کار چندان دشواری به نظر نمی رسد.

نظر خود را بگذارید