یکشنبه : ۳۱ تیر ۱۳۹۷

خانه» آخرین اخبار» اسلاید شو» رفسنجان» گالری» گفتگو» مطالب برگزیده سایت » انارکی محمدی:من نگفتم رفتن محسن بیگی قطعی است/حسینی پور: در صورت تغییر محسن بیگی روی حرفمان هستم
کدخبر: 40001 - تاریخ انتشار ۱۳۹۷/۰۲/۴ - ۱۶:۲۵

انارکی محمدی:من نگفتم رفتن محسن بیگی قطعی است/حسینی پور: در صورت تغییر محسن بیگی روی حرفمان هستم

انارکی محمدی گفت: در مورد رفتن قطعی مدیرکل آموزش و پرورش وزارتخانه نظر می دهد من نگفتم رفتن وی قطعی است.

انارکی محمدی گفت: در مورد رفتن قطعی مدیرکل آموزش و پرورش وزارتخانه نظر می دهد من نگفتم رفتن وی قطعی است.

انارکی محمدی در گفت وگو با خبرنگار روراستی پیرامون درج خبری مبنی بر اعلام قطعی بودن برکناری محسن بیگی مدیرکل آموزش و پرورش استان به نقل از وی گفت: به سایتی که این مصاحبه را انجام داده اعلام کردم که اصلاحیه بزند و این سایت اذعان داشته که از گفته های من چنین برداشتی کرده است.

وی ادامه داد: ماندن یا رفتن مدیرکل آموزش و پرورش کرمان را وزارتخانه اعلام می کند ضمن اینکه اکثر نمایندگان با ماندن وی موافق هستند.

حسینی پور مدیرکل آموزش و پرورش رفسنجان هم با اشاره به امضای دسته جمعی مدیران آموزش و پرورش شهرستان های استان برای استعفا از سمت خود در صورت برکناری محسن بیگی به خبرنگار ما گفت: اگر محسن بیگی تغییر کند ما روی حرفمان هستیم.

وی با اشاره به موفقیت های آموزش و پرورش استان کرمان در کشور بحث رفتن محسن بیگی را ارتقای وی از سوی وزارت و معاونت وی در وزارتخانه مطرح کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان محسن بیگی که جانباز دفاع مقدس است را فردی متعهد و متخصص خواند و تصریح کرد: تغییر باید به نفع و یا بهبود روند باشد در حالی که موفقیت های آموزش و پرورش استان کرمان در دوره مدیریت محسن بیگی قابل ذکر است و این روندی که موجب ارتقای کیفیت جایگاه ما شده باید حفظ شود.

 

۴ دیدگاه برای “انارکی محمدی:من نگفتم رفتن محسن بیگی قطعی است/حسینی پور: در صورت تغییر محسن بیگی روی حرفمان هستم”

  1. منوچهر گفت:

    همه میگن رسانه های تو شهر از انارکی باج میگیرن تا روی نماینده حساس نباشن

  2. روح ا.... گفت:

    شنیده هاحاکی ازانتخاب دکتر حسین تقوی یاخانم دکترنعیمی برای تصدی آموزش وپرورش رفسنجان است

نظر خود را بگذارید