یکشنبه : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

خانه» آخرین اخبار» اسلاید شو» رفسنجان» فرهنگی-مذهبی» گزارش تصویری» مطالب برگزیده سایت » افتتاح سالن اجتماعات مدرسه منیره هدایت با ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار/سالن اجتماعات مدرسه هدایت رفسنجان در استان نمونه است
کدخبر: 39377 - تاریخ انتشار ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۲۲:۵۶

افتتاح سالن اجتماعات مدرسه منیره هدایت با ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار/سالن اجتماعات مدرسه هدایت رفسنجان در استان نمونه است

رییس آموزش و پرورش رفسنجان گفت: سالن اجتماعات مدرسه منیره هدایت رفسنجان در استان نمونه است.

رییس آموزش و پرورش رفسنجان گفت: سالن اجتماعات مدرسه منیره هدایت رفسنجان در استان نمونه است.
به گزارش “روراستی” سیدکاظم حسینی‌پور در مراسم افتتاح سالن اجتماعات مدرسه منیره هدایت اظهار کرد: خیّر بزرگوار آقای خراندیش کاری بسیار زیبا و ماندگار برای بچه‌های این شهر انجام داد و تا روزی که دانش‌آموزی در این مدرسه درس می‌خواند پاداش و ثواب برای خانواده این خیّر بر جای خواهد ماند.
وی خطاب به آقای خیراندیش بیان داشت: اعمال و کارهایی که شما انجام می‌دهید و به اسم مادرتان است به منزله نور الهی برای مادر مرحومه شما است.
حسینی‌پور عنوان کرد: این سالن ۸۰۰ متر مربع است که متشکل از سالن، آزمایشگاه، اتاق ورزشی، اتاق استراحت و اتاق اداری است و تاکنون ۸۰۰ میلیون تومان هزینه داشته که صفر تا ۱۰۰ این هزینه توسط آقای خیراندیش انجام شده است.
وی تصریح کرد: این سالن‌ها آبرویی برای شهر است و امروز به خود می‌بالیم که زیباترین سالن اجتماعات از تمام جهات در استان را داریم و امیدواریم بچه‌ها هم قدر این زحمت را بدانند.

نظر خود را بگذارید