پنج شنبه : ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

خانه» آخرین اخبار» اسلاید شو» رفسنجان» مطالب برگزیده سایت » خیابانی در رفسنجان که مانند آن در هیچ روستای دور افتاده ای نیست/ میدان محمد رسول الله تنها نامش بزرگ است
کدخبر: 39224 - تاریخ انتشار ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۸:۲۱

خیابانی در رفسنجان که مانند آن در هیچ روستای دور افتاده ای نیست/ میدان محمد رسول الله تنها نامش بزرگ است

اماکنی در رفسنجان ایجاد شده که علی رغم داشتن نام بزرگ اما رها شده اند.

اماکنی در رفسنجان ایجاد شده که علی رغم داشتن نام بزرگ اما رها شده اند.
به گزارش “روراستی” میدان محمد رسول الله(ص) که تنها این نام مبارک را دارد و شکل میدان، اما هیچ اثری از زیباسازی و کاری که آن را بتوانیم به معنای واقعی میدان بنامیم در آن انجام نشده است.
جای سوال است که چرا نام به این بزرگی اما میدان را سروسامان نمی دهند و مایه شرمساری شده است.
اما از این میدان که عبور می کنیم و می خواهیم به سمت شهرک جهاد برویم از خیابانی باید عبور کنیم که شبیه آن را در دورافتاده ترین روستاها هم نداریم.
مسیر رفت و برگشت در این خیابان به ویژه ورودی آن ابتدای جاده سرچشمه اصلا مشخص نیست و بعضا خطرآفرین هم هست.
این بخش از شهر رفسنجان با توجه به اینکه راهی میانبر به جاده سرچشمه محسوب می شود باید وضعیتی بهتر از این داشته باشد. اما نام بزرگ پیامبر اسلام روی یک خیابان دیگر در شهر رفسنجان گذاشته شده که به نام خیابان پیامبر اعظم(ص) نامگذاری شده و متاسفانه این خیابان هم در خور شان نام بزرگی که بر آن نهاده شده، نیست.
مسؤولان بهتر است از جمله های تکراری “پیگیری می شود” و “در دستور کار است” خودداری کنند و به حرف های تکراری خود جامه عمل بپوشند و یا اگر در توان شان نیست و همان جمله همیشگی( بودجه نیست) را می خواهند عنوان کنند، بهتر است مکان های نامبرده را تغییر نام دهند.

 

نظر خود را بگذارید