یکشنبه : ۳۱ تیر ۱۳۹۷

خانه» آخرین اخبار» اسلاید شو» گزارش» مطالب برگزیده سایت » چرا جایگاههای سوخت سی ان جی بعد از دوسال همچنان تعطیل هستند
کدخبر: 37458 - تاریخ انتشار ۱۳۹۶/۰۹/۵ - ۱۲:۲۳

چرا جایگاههای سوخت سی ان جی بعد از دوسال همچنان تعطیل هستند

دو جایگاه سوخت سی ان جی متعلق به شهرداری رفسنجان پس از دو سال همچنان تعطیل هستند.

دو جایگاه سوخت سی ان جی متعلق به شهرداری رفسنجان پس از دو سال همچنان تعطیل هستند.
به گزارش “روراستی” دو جایگاه سوخت سی ان جی در شهر رفسنجان یکی مقابل پایانه مسافربری دیگری جنب مصلی که در حقیقت با پول مردم ایجاد شده و به نام شهرداری فعال بودند مدت هاست که برچسب تعطیلی را مقابل خود می بینند و غیر فعال هستند.
بیش از دو میلیارد تومان بدهی این جایگاهها به شرکت گاز منجر به این تعطیلی دو ساله شده و داد رانندگان خودروهای گازسوز چه شهروندان خودمان و چه مسافرانی که به این جایگاهها مراجعه می کنند و موفق به سوختگیری نمی شوند و با مشکلاتی مواجه هستند را در آورده است.
اما سوال اصلی اینجاست، چرا باید این جایگاهها بدهی داشته باشند؟
مگر هرکس سوختگیری می کند پول نقد نمی پردازد؟ پس این پول ها به جیب چه کسی یا کسانی رفته است که موجب شده نتوانند بدهی شرکت گاز را بپردازند تا جایگاهها فعال باشند.
در واقع هر خودرویی در قبال سوختگیری پول نقد می پردازد و به حساب شهرداری می رود حال چه شده که باید به دلیل بدهی به شرکت گاز این جایگاهها تعطیل باشند؟
در پایان امیدواریم جناب عظیمی زاده شهردار رفسنجان با پرداخت بدهی های بجا مانده از دوره قبل و تعیین تکلیف برای این دو جایگاه سوخت سی ان جی مقدمات بازگشایی آن ها را فراهم کند تا مردم شهرستان رفسنجان بتوانند از این دو جایگاه استفاده کنند.

 

یک دیدگاه برای “چرا جایگاههای سوخت سی ان جی بعد از دوسال همچنان تعطیل هستند”

  1. محمد گفت:

    سلام بازگشایی شد از پیگیریتان ممنونیم

نظر خود را بگذارید