پنج شنبه : ۲۸ تیر ۱۳۹۷

خانه» آخرین اخبار» اسلاید شو» رفسنجان» گالری» مطالب برگزیده سایت » مبارزه با قاچاق کالا از مبدأ صورت گیرد
کدخبر: 37313 - تاریخ انتشار ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۸

مبارزه با قاچاق کالا از مبدأ صورت گیرد

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار رفسنجان گفت: اگر با قاچاق کالا از همان مبدأ مبارزه صورت گیرد، بسیاری از مشکلاتی که ما داریم، برطرف می‌شد.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار رفسنجان گفت: اگر با قاچاق کالا از همان مبدأ مبارزه صورت گیرد، بسیاری از مشکلاتی که ما داریم، برطرف می‌شد.

به گزارش”روراستی” محمدرضا باقری صبح امروز در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز اظهار داشت: اگر فرمان ۲۴ ماده‌ای مقام معظم رهبری در مورد مبارزه با قاچاق کالا درست انجام شود، بسیاری از مشکلاتی که امروز در زمینه قاچاق کالا با آن مواجه هستیم، برطرف می‌شد.

وی بیان داشت: شهرستان رفسنجان در مسیری واقع شده است که مرزی با خارج از کشور ندارد و اگر با قاچاق از همان مبدأ برخورد لازم صورت گیرد، مشکلات‌ ما در شهر کمتر است و با توجه به تأکید مقام معظم رهبری در زمینه مبارزه با قاچاق کالا اگر برخورد ناشایستی انجام دهیم به نام ایشان تمام می‌‌شود.

معاون سیاسی‌اجتماعی فرماندار رفسنجان تصریح کرد: برخورد ما باید حساب‌شده باشد و طبق قانون برخورد شود به طور مثال برخی کالاهای قاچاق مانند تلفن همراه که ما در کشور تولید نمی‌کنیم، بیشتر است، باید این برخورد روی مواردی باشد که تولید داخل داشته باشیم و مبارزه هدفمند و هوشمندانه باشد، اگر عملکرد ما در مورد برخورد با قاچاق درست باشد، نتیجه‌بخش است

نظر خود را بگذارید