یکشنبه : ۳۱ تیر ۱۳۹۷

خانه» آخرین اخبار» اسلاید شو» رفسنجان» گالری» مطالب برگزیده سایت » امنیت استان کرمان در شرایط نسبتا مطلوبی است
کدخبر: 36573 - تاریخ انتشار ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۶

امنیت استان کرمان در شرایط نسبتا مطلوبی است

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: به واسطه حضور دستگاه‌های عرصه امنیت شاهد امنیت نسبتا مطلوبی در استان هستیم که باید این شرایط را با همدلی و تعامل بین‌بخشی ارتقا بخشیم.

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: به واسطه حضور دستگاه‌های عرصه امنیت شاهد امنیت نسبتا مطلوبی در استان هستیم که باید این شرایط را با همدلی و تعامل بین‌بخشی ارتقا بخشیم.

به گزارش “روراستی” سردار رضا بنی‌اسدی‌فر پنج شنبه شب در آیین تجلیل از خانواده شهدا و جانبازان نیروی انتظامی استان کرمان در محل هتل‌باغ که به همت نیروی انتظامی برگزار شد، اظهار داشت: کسانی که سلامتی خود را تقدیم انقلاب و اسلام کردند، توفیقی بوده که خداوند به آنها عطا کرده و لایق خدمت به مردم بودند.

وی بیان داشت: جانبازان قهرمانان ملی هستند و تکریم آنها تکریم رسالت پاسداران امنیت جمهوری اسلامی است و احترام آنها برما واجب است.

فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه ایثارگران موجب بیمه‌شدن نظام شدند، افزود: کسانی که خانواده شهدا و جانبازان را تکریم می‌کنند قابل قدردانی هستند.

بنی‌اسدی‌فر خاطرنشان کرد: با انجام وظیفه سربازان عرصه امنیت شاهد امنیت مطلوبی در سطح جامعه هستیم و باتوجه به اینکه استان پهناور کرمان در گذشته چه شرایطی در حوزه امنیتی داشته و همچنین شاهد گروگانگیری افرادی از رفسنجان بودیم که به واسطه حضور مؤثر دستگاه‌های امنیتی و انتظامی شاهد شرایط نسبتا مطلوب هستیم و باید این شرایط را با همدلی و تعامل بین‌بخشی ارتقا بخشیم.

این مقام انتظامی ابراز داشت: اقدامات مؤثری که طی هفته نیروی انتظامی انجام شد، همان اقدامات ایام سال بود که خدمتگزاران عرصه امنیت به آن مبادرت به خدمت صادقانه در جهت حفظ امنیت جامعه می‌کنند و این هفته برای قدردانی از تلاش‌های نیروی انتظامی است.

نظر خود را بگذارید