پنج شنبه : ۲۸ تیر ۱۳۹۷

خانه» آخرین اخبار» اسلاید شو» رفسنجان» گالری» مطالب برگزیده سایت » ۱۲۰ نفر در هتل سنتی خانه حاج آقاعلی مشغول به کار می شوند
کدخبر: 36466 - تاریخ انتشار ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۵

۱۲۰ نفر در هتل سنتی خانه حاج آقاعلی مشغول به کار می شوند

مدیرعامل شرکت توسعه و عمران موقوفات استان کرمان گفت: با آغاز به کار هتل سنتی خانه حاج آقا علی رفسنجان برای ۱۲۰ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی می‌شود.

مدیرعامل شرکت توسعه و عمران موقوفات استان کرمان گفت: با آغاز به کار هتل سنتی خانه حاج آقا علی رفسنجان برای ۱۲۰ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی می‌شود.

به گزارش”روراستی” غلامرضا سرایداری صبح امروز در حاشیه بازدید علیرضا رزم‌حسینی استاندار کرمان از بزرگترین خانه خشتی جهان در رفسنجان اظهار داشت: خانه حاج آقا علی پس از ماه صفر آماده افتتاح و بهره‌برداری است.

وی با اشاره به اینکه دو سال برای اجرای پروژه مرمت و بازسازی این خانه زمان صرف شد و به طور متوسط روزانه ۱۵۰ نفر در این مکان مشغول کار بودند، بیان داشت: سیستم مکانیک و برق هتل سنتی چهار ستاره خانه حاج آقا علی رفسنجان به صورت حرفه‌ای است.

مدیرعامل شرکت توسعه و عمران موقوفات استان کرمان یادآور شد: از نیروهای بومی منطقه قاسم‌آباد شهرستان رفسنجان برای مرمت و بازسازی خانه تاریخی حاج آقا علی استفاده کردیم و تاکنون حدود ۸۰۰ میلیون تومان برای بیمه این افراد و مالیات پرداخت کرده‌ایم.

سرایداری با قدردانی از تلاش و پیگیری استاندار کرمان برای مرمت و بازسازی این خانه تاریخی ابراز داشت: با آغاز به کار هتل سنتی خانه حاج آقا علی رفسنجان برای ۱۲۰ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی می‌شود و از صنایع دستی استان کرمان برای تجهیز این هتل بهره می‌بریم.

 

 

یک دیدگاه برای “۱۲۰ نفر در هتل سنتی خانه حاج آقاعلی مشغول به کار می شوند”

  1. دلسوز گفت:

    حیف نبود همچین خونه ای رو کردید هتل فقط برای پول درآوردن بیشتر، در حالیکه هتل پاریز رو دارن باسازی میکنن چه نیازی به این دستبرد به خانه تاریخی بود؟؟؟؟

نظر خود را بگذارید