پنج شنبه : ۲۸ تیر ۱۳۹۷

خانه» آخرین اخبار» اسلاید شو» رفسنجان» گالری» مطالب برگزیده سایت » ضرورت آمادگی مقابله با جنگ نرم تمام عیار
کدخبر: 36447 - تاریخ انتشار ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۳۳

ضرورت آمادگی مقابله با جنگ نرم تمام عیار

فرمانده انتظامی رفسنجان با اشاره به جنگ نرم دشمن گفت: باید مواظب باشیم که دشمن در مقابل ما تغییر تاکتیک داده و باید خودمان را در مقابل این تغییر تاکتیک بیمه کنیم.

فرمانده انتظامی رفسنجان با اشاره به جنگ نرم دشمن گفت: باید مواظب باشیم که دشمن در مقابل ما تغییر تاکتیک داده و باید خودمان را در مقابل این تغییر تاکتیک بیمه کنیم.

به گزارش “روراستی” نصرالله عباسی صبح امروز در آیین نواختن زنگ مهر و قرائت پیام مهر به مناسبت هفته نیروی انتظامی در مدارس رفسنجان اظهار کرد: تمام پیشرفت‌ها در ابعاد مختلف به برکت داشتن معلمان خوبی بوده که از ابتدا داشتیم.

وی بیان داشت: اگر دشمن در جنگ تحمیلی نتوانست کاری از پیش ببرد و شکست خورد و در جبهه‌های فیزیکی و استراتژیک باز هم در مقابل جمهوری اسلامی شکست خوردند و در اتحاد مثلثی که علیه ایران ایجاد کردند شکست خوردند به برکت پرورش یافتن نیروهای ما زیر دست معلمانی شایسته بوده است.

فرمانده انتظامی رفسنجان با بیان اینکه اما باید مواظب باشیم که دشمن در مقابل ما تغییر تاکتیک داده و باید خودمان را در مقابل این تغییر تاکتیک بیمه کنیم، تأکید کرد: دشمن با تقدس‌زدایی می‌خواهد با ما بجنگد و در داخل کشور مقدسات ما را مورد هجوم قرار داده و می‌خواهد جوانان ما عاشورایی نباشند و زنان ما فرهنگ منحط غربی را پیشه خود قرار دهند بنابراین باید خود را برای جنگ نرم تمام‌عیار آماده کنیم.

وی اذعان کرد: دشمن در جنگ نرم موفق شده و وارد خانه‌های ما شده است دانش‌آموزان گوش به فرمان معلمان خود سفیرانی باشند که در جامعه در مقابل جنگ نرم دشمن نقش‌آفرینی کنند.

وی بیان داشت: دشمن با بی‌بندوباری، بدحجابی و بی‌حجابی و ولنگاری می‌خواهد دختران ما را منحرف کند چراکه دشمن از حجاب و دینداری زنان و دختران ما می‌ترسد.

فرمانده انتظامی رفسنجان محسن حججی را پرورش‌یافته مکتب عاشورا خواند و تصریح کرد: معلمان و آموزگاران برای ما محترم و عزیزترین قشر جامعه هستند.

نظر خود را بگذارید