یکشنبه : ۳۱ تیر ۱۳۹۷

خانه» آخرین اخبار» اسلاید شو» رفسنجان» گالری» گفتگو» مطالب برگزیده سایت» ورزشی » احداث نخستین باشگاه کوهنوردی در رفسنجان
کدخبر: 34223 - تاریخ انتشار ۱۳۹۶/۰۵/۳ - ۲۰:۲۰

احداث نخستین باشگاه کوهنوردی در رفسنجان

باشگاه کوهنوردی اوج به عنوان اولین باشگاه کوهنوردی در شهرستان رفسنجان تأسیس شده است.

باشگاه کوهنوردی اوج به عنوان اولین باشگاه کوهنوردی در شهرستان رفسنجان تأسیس شده است.

محمد حسن رحیم پور مدیر و موسس باشگاه کوهنوردی اوج رفسنجان در گفت و گوی اختصاصی با “روراستی ” اظهار داشت: گروه کوهنوردی اوج پس از هفت سال فعالیت مستمر و بی وقفه و کارنامه درخشان موفق شدیم اولین باشگاه رفسنجان را احداث کنیم.

وی بیان داشت:  داشتن مربی لازمه کار برای باشگاه بود و عباس سربازپور مربی این باشگاه است. مدیر و موسس باشگاه کوهنوردی اوج رفسنجان با بیان اینکه  ۲۱ تیرماه سال جاری با همراهی جمعی از کوهنوردان شهرستان، صالح نیا رئیس ورزش و جوانان رفسنجان، سلمانی رئیس هیأت کوهنوردی شهرستان و محمودی نیا مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان باشگاه ما افتتاح شد، اضافه کرد: برنامه های باشگاه هر سه ماه تدوین و هر هفته برنامه داریم و گروه‌های ما از ۱۰ نفر به بالا هستند.

رحیم پور تصریح کرد: در باشگاه اعضای ثابت و متغیر داریم و طبق اساس نامه افرادی که می توانند عضو شوند یک یا دو جلسه همراه ما می آیند اگر شرایط را داشته باشند عضویت دایم را می گیرند.

وی به صعودهای این باشگاه اشاره و تصریح کرد: هرساله صعود به دماوند را داشتیم و بیش از ۶۰ نفر اعضا این صعود را انجام دادند.

رحیم پور عنوان کرد: صعودهای برون مرزی از جمله به کشورهای ترکیه و ارمنستان و دیگر کوههای ایران و استان را نیز در کارنامه خود داریم.

وی با اشاره به اینکه تقریبا به تمام کوههای ایران صعود کردیم، متذکر شد: خانم ها و آقایان می توانند عضو گروه شوند و شرایطی ازجمله دارابودن بیمه ورزشی لازم است.

بخشی از کارنامه باشگاه کوهنوروی اوج رفسنجان

صعودهای برون مرزی

سال۹۱ ارارات بلندترین قله ترکیه

سال۹۵ اراگاس بلندترین قله ارمنستان

حضور چندتن از همنوردان در قالب تیم منتخب کرمان در صعود زمستانی و بین المللی استان کرمان و صعود سراسری زمستانی تفتان

همچنین صعود بیش از پنجاه نفر از اقایان و خانمها به بام ایران قله دماوند

صعود به علم کوه دومین قله ایران

صعود به سبلان سومین قله ایران

صعود به قله های هزار .لاله زار.کوه شاه،سه شاخ،سرمشک. پلوار و دیگر قلل استان کرمان

صعود به قله کرکس اصفهان

صعود به قله شیرکوه و برفخانه استان یزد

صعود به قله الوند استان
و صعودهای متعدد دیگر

 

 

نظر خود را بگذارید