یکشنبه : ۳۱ تیر ۱۳۹۷

کدخبر: 31944 - تاریخ انتشار ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۳

انقلابیون خسته از انقلاب!

مدرس دانشگاه: کسانی که از انقلاب و اصول آن خسته شده فکر می کنند مردم هم این چنین فکر می کنند، در صورتی که انقلابیگری , سلحشوری و تن ندادن به ذلت خواری عین منش شهداست.

مدرس دانشگاه: کسانی که از انقلاب و اصول آن خسته شده فکر می کنند مردم هم این چنین فکر می کنند، در صورتی که انقلابیگری , سلحشوری و تن ندادن به ذلت خواری عین منش شهداست.

یادداشت//

به گزارش”روراستی” در روزهای اخیر شهر ما مهمان لاله های شهید بود و دوباره شهر ما رنگ و بوی انقلاب گرفت. آمدند تا دوباره خط اصیل انقلاب و راه خمینی  ره را به ما نشان دهند. متاسفانه عده ای شهدا را فقط برای اشک و آه می خواهند و نه بیشتر . وقتی از راه شهدا و منش شهدا بگویی از نظر آن ها سیاسی بازی است . مصداق این افراد یکی از روحانیون محترم شهرمان هستند که مجلس استقبال از شهید را در یکی از دانشگاه ها در اعتراض به سخنان سخنران محترم برنامه ترک کرده و عنوان داشته اند که :مراسم شهید جای سیاسی بازی نیست!!!.
باید متاسف بود که ایشان هنوز تفاوت بصیرت افزایی و سیاسی بازی را تشخیص نمی دهند  . شهید شدن در راه اسلام و حفظ انقلاب اسلامی اوج کار سیاسی است و شهید سیاسی ترین فرد تاریخ است و رسالت امروز همه مبلغین رسالتی زینب گونه است وگرنه انقلابی که با فدا شدن هزاران لاله جوان به ثمر نشسته در امواج سهمگین جنگ نرم به صخره انحراف شکسته خواهد شد.

سخنران محترم مراسم در جایی از صحبتهای خود اینگونه گفت « نشاالله کسانی که مسئله اعتدال را مطرح کردند منظورشان این نبوده است که روحیه انقلابی کاهش پیدا کند». البته برخی در سخنرانی هاشون گفتند انقلاب طبعش اینه! همه هیجانی میشوند! همه شور پیدا میکنند ! بعد از هر انقلابی ما باید به عقلانیت روی بیاوریم .!! قرآن کریم میفرماید «در جنگ احد شکست از زمانی شروع شد که روحیه انقلابی و سلحشوری کاهش پیدا کرد».
شهدا نمونه کامل اعتدال اسلامی هستند  و رسوا کننده اعتدال آمریکایی. اعتدال اسلامی یعنی حرکت در راه حق، ولی اعتدال آمریکایی حرکت میان حق و باطل است و اصولا هرجا که انقلاب اسلامی ما ضربه خورده از اعتدال آمریکایی بوده که یک روز در لباس قرار داد سعد آباد ظاهر می شود و یک روز در قالب برجام  . این ماهیت سیاست دینی و اعتدال اسلامی شهدا برای بعضی خوشایند نبوده و نیست ، کسانی که از انقلاب و اصول آن خسته شده و فکر می کنند مردم هم این چنین فکر می کنند در صورتی که انقلابگری , سلحشوری و تن ندادن به ذلت خواری عین منش شهداست . همه باید بدانند که خون شهدا چون چراغی است که راه حق از باطل را متمایز می کند و اجازه جولان به باطل نمی دهد و هیچ تدبیر و امیدی نمی تواند این راه پر فروغ اسلامی را منحرف سازد

سیدابراهیم صباغ جعفری
مدرس دانشگاه

یک دیدگاه برای “انقلابیون خسته از انقلاب!”

  1. محمد علي گفت:

    احسنت

نظر خود را بگذارید